Śledź nas

Zalety boksów garażowych

Boks garażowy to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą utrzymać czystość w garażu. Jego zalety to przede wszystkim wytrzymałość, możliwość dowolnej personalizacji, oszczędność miejsca i czasu, a także łatwiejszy dostęp do całego sprzętu.

 

Wytrzymała konstrukcja na lata

Boks garażowy wykonany jest z dobrej jakości stali i dokładnie malowany metodą proszkową. To gwarantuje jego wytrzymałość i tym samym sprawia, że jednorazowy wydatek jest jednocześnie wydatkiem na lata. Gruba stal gwarantuje odporność przed zginaniem, a dokładne pokrycie powierzchni zapobiega rdzewieniu. Boks jest ciężki, a jego nogi stabilne, co gwarantuje możliwość przechowywania zawartości o dużej wadze.

Szafa przez wiele lat prezentuje się tak samo dobrze i jest wykonana w sposób spełniający wymagania przystosowania wyposażenia do warunków ochrony przeciwpożarowej. Oznacza to, że mogą być w niej przechowywane materiały palne.

 

Możliwość personalizacji boksu

Boks garażowy możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Regulacji podlega zarówno wysokość, jak i kąt wychylenia klapy, a także położenie półek i uchwytów oraz stóp boksu. Szafa może być więc dopasowana do wzrostu osoby, która z niej korzysta, a także do rodzaju przechowywanych sprzętów.

W naszej firmie wykonujemy boksy według projektów nadesłanych przez klientów. Klient sam ustala, jak powinno wyglądać wnętrze boksu oraz jaki ma by jego kolor.
 

 

Więcej miejsca w garażu

Bezładnie rozmieszczone przedmioty zawsze powodują chaos. W większości garaży opony leżą w rogach, rowery blokują przejścia, a drobny sprzęt jest rozrzucony w każdym możliwym miejscu. Nie dość, że powoduje to bałagan, to jeszcze przyczynia się do straty czasu. Znalezienie konkretnej rzeczy trwa czasami bardzo długo. Z kolei boksy garażowe pozwalają zgromadzić wszystko w jednym miejscu i bezpiecznie przechowywać. Dzięki nim po prostu oszczędzasz czas i chronisz sprzęty i narzędzia przed zniszczeniem. Pojemność, która wynosi niemalże 3000 litrów (w przypadku boksu KROSBOX-240), pozwala Ci na przechowywanie jednocześnie bardzo dużej ilości sprzętu.
 

 

Łatwo utrzymania czystości i łatwiejszy dostęp

Poukładanie wszystkiego w boksie powoduje, że zawsze wiesz, gdzie co leży, a dostęp do urządzeń jest po prostu znacznie łatwiejszy. Nic nie zginie Ci z garażu, bo solidny zamek i grube, stalowe ściany solidnie zabezpieczą zawartość. Dodatkowo też nie musisz niszczyć podłoża, bo boks nie wymaga kotwiczenia.