Śledź nas

Architektura drogowa

Architektura miejska i drogowa Krosstech – pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji!
Przewiń w dół

Blokady parkingowe oraz słupki i bariery drogowe

Architektura uliczna jest niezbędna wszędzie tam, gdzie występuje ruch pojazdów i ludzi. To słupki uliczne, barierki drogowe i oznaczenia, które mają nas informować i dbać o nasze bezpieczeństwo. Najważniejszymi elementami architektury drogowej są bariery ochronne, a także blokady parkingowe typu motyl, trójkąt, choinka, słupek składany, poziome, krzyżowe, owalne. . Jako producent architektury drogowej oferujemy również modele na indywidualne zamówienie.

Dostosowane do Twoich potrzeb! Wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej i malowanej

Wysoka trwałość i odporność

Wszystkie nasze produkty z kategorii architektura drogowa są wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Zapomnij o rdzy i przebarwieniach.

Dostępne w wielu wariantach

U nas kupisz cały komplet. Nasze produkty oferujemy w dowolnej konfiguracji, parametrach i kolorach – dostępnych z palety RAL.

Łatwy i wygodny montaż

Elementy architektury drogowej sprzedajemy razem z elementami montażowymi. Wszystkie produkty przygotowujemy do przykręcania lub wbetonowania.

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - Drogi przygotowane do potrzeb uczestników

Blokady parkingowe, słupki uliczne i bariery drogowe – wszystkie z nich gwarantują odpowiednie przystosowanie dróg publicznych do korzystania przez kierowców, a także w znacznym stopniu usprawniają ich budowę czy przebudowę. Służą nam w codziennym życiu i zapewniają nam bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz wiele elementów architektury drogowej, które są dostępne w różnych wariantach i kolorach (dostępnych z palety RAL). U nas masz możliwość wyposażenia się we wszystko to, czego potrzebujesz – od słupków po łańcuchy i elementy montażowe.