Śledź nas

Odbojnice przemysłowe

Architektura przemysłowa nie musi być nudna! Sprawdź produkty Krosstech.
Przewiń w dół

Architektura przemysłowa – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziesz elementy architektury przemysłowej, a w tym głównie odbojnice, które służą do zabezpieczenia ścian, filarów oraz urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. To trwałe i niezawodne produkty, które chronią zarówno ludzi, jak i maszyny. Czuj się pewnie – wybierz produkty Krosstech.

Trwałość i niezawodność! Dajemy 2 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty!

Odporne na warunki atmosferyczne

Wszystkie nasze produkty wykonujemy ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej  co wzmacnia ich odporność na rdzę i warunki atmosferyczne.

Dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL

Oferujemy pełną gamę kolorów. Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość pomalowania elementów na dowolny kolor z palety RAL.

Bogaty wybór rozmiarów

Nasze produkty z kategorii architektura przemysłowa są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Istnieje możliwość wykonania zamówienia na podstawie indywidualnych parametrów podanych przez klienta.

Krosstech – codzienna ochrona w niecodziennych sytuacjach 

W naszej ofercie znajdziesz produkty z kategorii architektury przemysłowej. To głównie praktyczne odbojnice, których zadaniem jest zapewnienie większej ochrony ludziom i maszynom, które są wykorzystywane w firmach, zakładach i fabrykach. To przydatne bariery, które pełnią również funkcję informacyjną.

Oferujemy odbojnice przemysłowe w rozmaitym wydaniu, od prostych odbojnic słupowych, przez odbojnice wózkowe, kończąc na odbojnicach magazynowych. Wszystkie produkty dostępne są  w rozmaitych rozmiarach i konfiguracjach.