Śledź nas

Mała architektura

Miejska przestrzeń pełna niesamowitości. W Krosstech urządzamy Twoje miasto po nowemu.
Przewiń w dół

Mała architektura miejska w służbie mieszkańcom

Elementy małej architektury miejskiej to nasza specjalność. Produkujemy ławki uliczne, parkowe, ogrodowe, dworcowe ze stali oraz żeliwne, kosze na śmieci i kosze do segregacji odpadów, tablice informacyjne, meble miejskie, wiaty rowerowe i przystankowe, osłony dla drzew, stojaki dla rowerów, parkingi dla psów i nie tylko. Zawsze przyświeca nam jeden cel – dać miastu i jego mieszkańcom to, czego potrzebują.

Ławki, kosze

- 2 lata gwarancji na elementy stalowe
- 1 rok gwarancji na elementy drewniane

Przywiązanie do detali

Dbamy o to, aby każdy nasz produkt spełniał swoje zadania w 100% i zawsze prezentował się rewelacyjnie – w każdym detalu.

Łączymy piękno natury z nowoczesną technologią

Jako producent małej architektury stawiamy na funkcjonalność oraz stylowe uzupełnienie przestrzeni miejskiej. Wykorzystujemy jedynie wysokojakościowe materiały do produkcji naszych wyrobów dostarczanych  od naszych zaufanych dostawców.  Na wszystkie nasze produkty wystawiamy Świadectwo Jakości i Zgodności z Polskimi Normami.

Wykonujemy projekty na zamówienie

Nasze produkty oferujemy w wersji tradycyjnej lub dostosowanej do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wzoru.

Twoje miasto zasługuje na to, co najlepsze – mała architektura Krosstech

Miejska przestrzeń wymaga szczególnej uwagi. To otoczenie, w którym przebywamy, żyjemy, pracujemy i odpoczywamy. Jak to pogodzić? Projektując przyjazne miejsca dla wszystkich mieszkańców, dając im tym samym swój osobisty kąt w przestrzeni publicznej. Zrobimy to razem. Nasze produkty idealnie komponują się z otoczeniem, nie zaburzając ich koncepcji – są funkcjonalne, wytrzymałe i ponadczasowe.