Śledź nas

Wiaty przystankowe i zadaszenia

Z Krosstech możesz czuć się bezpiecznie. Nasze produkty ochronią Ciebie i Twój rower przed deszczem i śniegiem.
Przewiń w dół

Wiaty ochronne i zadaszenie dla Ciebie i Twój dobytek

W naszej ofercie znajdziesz wiaty, które pomogą chronić Ciebie i nie tylko. To elementy miejskiej architektury, takie jak wiaty rowerowe i przystankowe, które są dostępne w wielu wersjach i kolorach. Razem z innymi naszymi produktami tworzą jedną, niepowtarzalną całość.

Jako producent wiat, na wszystkie nasze produkty dajemy Państwu 5 lat gwarancji!

Odporne na warunki atmosferyczne

Wszystkie nasze wiaty zostały ocynkowane metodą ogniową, co wzmacnia ich odporność na rdzę i warunki atmosferyczne.

Dostępne w dowolnym kolorze

Oferujemy pełną gamę kolorów tęczy i jeszcze więcej! Na Twoje życzenie istnieje możliwość pomalowania wiat na dowolny kolor z palety RAL.

Łatwy i wygodny montaż

Nasze wiaty zamontujesz na dwa sposoby – oferujemy wersje do wbetonowania lub przekręcania.

Praktyczne rozwiązania w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo

Przystanki autobusowe i wiaty rowerowe pozwalają chronić to, co najważniejsze – Twoje zdrowie. To elementy miejskiej architektury, które są niedoceniane przez wielu z nas, a jednak zawdzięczamy im tak wiele. Zadaszenie chroniące nas przed deszczem, wiatrem czy mrozem przyda się zawsze, czasem w najmniej oczekiwanej chwili. Wtedy pomogą Ci produkty Krosstech – konstrukcja wiaty i zadaszenia zbudowane głównie z wysokiej jakości poliwęglanu i przeźroczystego szkła hartowanego. W zależności od potrzeb Klienta wiaty mogą zostać wyposażone w tablice informacyjne i na rozkład jazdy, gabloty reklamowe oraz kosze na śmieci.