Śledź nas

Wyposażenie rowerowni i garaży

Kompleksowe rozwiązania zawsze pod ręką. Miej wszystko pod kontrolą z Krosstech.
Przewiń w dół

Pełna gama produktów dla rowerowni i garażu

W naszej ofercie znajdziesz wieszaki na rowery do garażu, piwnic, serwisów i sklepów oraz dużych osiedlowych rowerowni. To pełna gama produktów, które ułatwią przechowywanie każdego roweru. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, deweloperów oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, które pragną rozbudować infrastrukturę rowerową w swoim mieście. Polecamy jednostanowiskowe i kilkustanowiskowe wieszaki ścienne w wersji Lift, Clif, kompatybilne z pedałami SPD, uniwersalne modele DUO, a także wiele  nowoczesnych rozwiązań – tak samo efektownych, jak i funkcjonalnych.

Wieszaki na rowery dla domu i firm

- 2 lata gwarancji na wszystkie produkty!

Do małych i dużych pomieszczeń

Nasze produkty są skierowane zarówno do właścicieli domów, jak i firm. Uchwyty i stojaki Krosstech nadają się do użytku w małych i dużych pomieszczeniach. Modułowa konstrukcja pozwala na stworzenie nieskończenie wiele stanowisk.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Jesteśmy bezpośrednim producentem uchwytów i wieszaków rowerowych. Do produkcji używamy jedynie najlepszej stali , która jest dodatkowo ocynkowana lub malowana metodą proszkową.

Bezpieczne dla roweru

Nasze uchwyty nie niszczą rowerów. Są wyposażone w gumowe osłony ochronne, które są zamontowane na końcach uchwytów, a tym samym chronią rower przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oferujemy również wieszaki wyposażone w kolucha umożliwiające zapinanie rowerów za ramę.

Stojaki i wieszaki do rowerowni wielkopowierzchniowych

Specjalizujemy się w wyposażaniu wielostanowiskowych rowerowni w pomieszczeniach zamkniętych oferując kilka róznych modeli doskonale spełniających swoją role przy dużym zapotrzebowaniu na parkingi rowerowe. Jesteśmy bezpośrednim producentem wieszaków i uchwytów, dlatego jesteśmy w 100% pewni naszej jakości. Wszystkie nasze produkty posiadają Świadectwo Jakości Produktu i są objęte 2-letnią gwarancją.

Zobacz galerię realizacji

Uniwersalny wieszak na rowery
LIFT PREMIUM