Śledź nas

Poznaj naszą firmę

KROSSTECH

Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury miejskiej, przemysłowej oraz drogowej.

Początek naszej działalności skupiał się głównie wokół produkcji stojaków rowerowych i akcesoriów do tej grupy produktów. Szybko staliśmy się liderem na krajowym rynku zaopatrując klientów w wysokiej jakości parkingi rowerowe do zastosowań zarówno zewnętrznych jak i do pomieszczeń zamkniętych.

Z czasem naszą ofertę poszerzyliśmy o wieszaki na rowery i stojaki na sprzęt narciarski i snowboardowy, który zyskał sobie uznanie zarówno w małych przydomowych jak i wielostanowiskowych narciarniach i rowerowniach.

Zdobyte na przełomie lat doświadczenie wyznaczyło kierunek rozwoju firmy, która skupiła się na dalszym poszerzaniu i ulepszaniu oferty stojaków rowerowych, a także wprowadzeniu innych elementów małej architektury takich jak: kosze, ławki, donice, tablice informacyjne, popielnice, osłony na drzewa, słupki itp. Dzięki temu możliwa stała się obsługa kompleksowa i dostarczenie klientowi większości elementów małej architektury w tym elementów architektury przemysłowej i drogowej.

 

01
01

Polska firma z polskim kapitałem

Zaczynaliśmy lata temu jako specjaliści od stojaków rowerowych. Dziś w naszej ofercie mamy różne elementy małej architektury. Produkujemy je w Polsce – jesteśmy firmą w 100% z rodzimym kapitałem.

02
02

Bogata oferta dla każdego

Nasza oferta skierowana jest zarówno do włodarzy miast oraz firm, jak i indywidualnego klienta. Produkujemy i sprzedajemy elementy miejskiej architektury oraz wyposażenie, które przyda się w każdym garażu.

03
03

Wiele możliwości i korzyści

Piękno, trwałość, elegancja, funkcjonalność – to tylko niektóre z korzyści, które dają Ci produkty Krosstech. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują.

Krajowy producent

Wszystkie nasze produkty to wyroby krajowe powstające w hali produkcyjnej mieszczącej się w Krośnie (woj. podkarpackie) na bazie surowców dostarczanych przez stałych, zaufanych  kontrahentów oferujących najwyższej jakości materiały. Wszystkie dostarczane surowce posiadają stosowne certyfikaty i świadectwa jakościowe.

Sklep on-line

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym szybko i wygodnie złożysz swoje zamówienie. Oszczędzaj czas i pieniądze – zamawiaj on-line!

Pracuj w Krosstech

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Oferujemy miłą atmosferę i korzystne wynagrodzenie. Zobacz kogo aktualnie szukamy i zgłoś swoją kandydaturę.