Śledź nas

Producent stojaków rowerowych

Miej wszystko pod kontrolą z Krosstech. Stawiaj i wieszaj – trzymaj ład!
Przewiń w dół

Pełna gama stojaków rowerowych

W naszej ofercie na 100% znajdziesz to, czego szukasz. Jako producent oferujemy pełną gamę stojaków rowerowych, do wygodnego parkowania jednośladów, które pozwolą Ci utrzymać porządek i ład. Mamy przede wszystkim stojaki na rowery szeregowe, spiralne, typu U z możliwością adaptacji tabliczek reklamowych lub informacyjnych,  jednostronne i dwustronne. Wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Tworzymy zarówno rozwiązania dla przestrzeni miejskich, jak i klientów indywidualnych.

Stojaki rowerowe

- 5 lat gwarancji

Pełna funkcjonalność

Tworzymy stojaki wielostanowiskowe i rozwiązania funkcjonalne dla przestrzeni miejskich, sklepów i klientów indywidualnych.

Maksimum wygody

Miej wszystkie urządzenia i sprzęty zawsze pod kontrolą. Wieszaki i stojaki pozwolą Ci utrzymać porządek w domu, garażu, sklepie, na parkingu… gdzie tylko zechcesz.

Łatwy montaż

Nasze stojaki można zamontować na betonie lub trawniku, bądź przymocować do ściany. Dostępne także modele wolnostojące.

Praktyczne i funkcyjne

Szukasz miejsca dla swoich „dwóch kółek” ? Znajdziesz je w naszej ofercie. Prezentujemy praktyczne, i funkcjonalne i nowoczesne stojaki rowerowe, które przydadzą się niemal w każdym domu lub będą doskonałym uzupełnieniem miejskiej przestrzeni. To produkty dostępne w klasycznych lub ekstrawaganckich formach, zapewniające miejsce dla nieograniczonej ilości rowerów. W ofercie także stojaki ekspozycyjne, stojaki na hulajnogi, podpórki do rowerów i inne akcesoria. Wszystkie produkty z naszej kolekcji wyróżniają się trwałością i są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne. Jesteśmy tego pewni! Dlatego dajemy 5 lat gwarancji.